Jaostot

Jaostot:

Riistanhoitojaosto:

Kokoonkutsuja Matti Autio ja muut toimihenkilöt, Tapani Rantanen, Martti Sippala, Vesa Rautio, Tapio Niemelä, Sakari Koivikko, Niilo Jussinniemi, Björn Haapala, Jukka Peltomaa, Kimmo Krekilä ja Lauri Eskola.

Urheilu- kilpailu- ja ampumajaosto:

Ratamestari ja kokoonkutsuja Teemu Pesonen ja muut toimihenkilöt Sakari Koivikko, Jouni Siniluoto, Arto Kallela, Eero Riihijärvi, Raimo Tihinen, Pasi Tihinen, Jorma Laitinen, Juhani Niemelä, Jouko Laitinen, Mauno Räihä, Keijo Möttönen, Jukka Peltomaa, Hannu Karppinen, Kimmo Krekilä, Alpo Räisänen, Jani Räisänen, Antero Siuvatti, Tapio Niemelä, Björn Haapala, Sauli Jussinniemi, Martti Sippala, Niilo Jussinniemi, Tommi Jussinniemi, Pekka Erkkilä, Pasi Krekilä, Kauko Tähjänjoki, Janne Hyväri, Paavo Sippala, Kari Mattila, Tapani Rantanen, Paavo Ahola, Mikko Hyväri, Viljo Harju, Seppo Kultala sekä Jukka Suvanto.

Kenneljaosto:

Vetäjät, ajokokeet Esa Pihlajamaa, kanakoirakokeet Antti Raappana, hirvikokeet Sakari Koivikko, muut toimihenkilöt, Eero Kallela, Alpo Räisänen, Antero Siuvatti, Kalevi Kerola, Paavo Sippala, Martti Törmälä, Teijo Järvelä, Tapani Rantanen, Raimo Tihinen, Hannu Törmälä, Pasi Krekilä, Janne Hyväri, Risto Hänninen, Paavo Ahola, Jani Ahola, Juha Ahola, Heikki Ritokangas ja Jarmo Rautio, (kolmiolaskennan vetäjä).

Hirvijaosto:

Kokoonkutsuja Mika Koivikko, muut toimihenkilöt Sakari Koivikko, Tapio Niemelä, Martti Sippala, Mika Orava, Antero Siuvatti, Matti Autio, Kimmo Krekilä, Teemu Pesonen, Jukka Peltomaa sekä Pasi Krekilä.

Maanvuokrausjaosto:

Kokoonkutsuja Sakari Koivikko, muut toimihenkilöt Hannu Karppinen, Tapio Niemelä, Niilo Jussinniemi, Sauli Jussinniemi, Kalevi Kerola, Matti Autio, Martti Törmälä, Paavo Sippala ja Jukka Suvanto.

Nuorisojaosto:

Kokoonkutsuja Saara Krekilä, muut toimihenkilöt Antero Siuvatti, Mika Karvonen, Sakari Koivikko

Rakennusjaosto:

Kokoonkutsuja Sakari Koivikko, muut toimihenkilöt Kultala Seppo, Teemu Pesonen, Mika Orava, Tapio Niemelä, Niilo Jussinniemi, Paavo Ahola.